Художник Сергій Поярков постане перед судом за образи президента

Шевченківський районний суд Києва розгляне кримінальну справу проти художника та ведучого телеканалу «Прямий» Сергія Пояркова, яку відкрили через образи президента Володимира Зеленського.

Про це повідомляється на сайті Судової влади України.

Слухання у кримінальній справі мають відбутися 30 червня о 13:30. Суттю розгляду зазначена «погроза або насильство щодо державного чи громадського діяча».

Зеленський у цій справі вказаний як потерпілий, а Поярков — обвинувачений. Також буде присутній адвокат Євген Пеліхос. Справу розглядатиме суддя Тетяна Левицька.

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення 9 січня призначила позапланову перевірку «Прямого каналу» у зв’язку зі скаргою на ведучого Сергія Пояркова, який ображав в етері президента Володимира Зеленського.

На Пояркова до Нацради поскаржилася громадянка Касьяненко. Вона зазначила, що ведучий «Прямого» ображає честь і гідність президента України, членів його родини, окремих етносів та вживає нецензурну лайку. Моніторинг Нацради зафіксував ці сюжети. Тепер перевірка має встановити, чи було в них порушення законодавства.

На який саме випуск програми Пояркова скаржилася Касьяненко, члени Нацради не уточнили. Ймовірно, йдеться про випуск програми «Поярков News» за 27 грудня 2019 року.

Сергій Поярков — український художник, ведучий програми «ПОЯРКОВ NEWS» на телеканалі «Прямий», ведучий відеоблогу.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *