Хмельниччина залишилась без керівника

Голова Хмельницької обласної державної адміністрації Олександр Корнійчук (на фото зліва) заявив, що залишає посаду. Причин, які змушують його піти у відставку, він не назвав.

“Я йду з посади голови Хмельницької обласної державної адміністрації. Ці два роки були дуже важливими в моєму житті. Ми разом розвивали нашу рідну Хмельницьку область і нам вдалось багато зробити.

За результатами моніторингу Міністерства регіонального розвитку за 2017 рік Хмельниччина посіла 9 місце в Україні. За 2 роки область стала політично стабільною. Ведеться будівництво та реконструкція соціальних об’єктів – лікарень, шкіл, дитячих садочків, водогонів, електромереж. Розпочато масштабні ремонти доріг, адже тільки за митним експериментом нам вдалось залучити додатково 212 млн. грн.

Я йду з посади, але не йду з політичного життя і ми з вами разом зробимо ще багато для поступального розвитку нашої держави”, – написав Корнійчук у Фейсбуку.

Президент України Петро Порошенко призначив Олександра Корнійчука “губернатором” Хмельниччини у квітні 2016 року. До того, як прийти в політику в 2012 році, він займався агробізнесом у рідному місті Старокостянтинів.

Like

Рост

Журналіст “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *