З 23 затриманих екс-податківців 12 арештовані

Із 23 затриманих екс-податківців у рамках “Антикорупційної спецоперації проти кліменківців” 12 заарештовані з можливістю внести заставу на суму від 3 до 150 мільйонів гривень. Про це повідомив директор департаменту комунікації МВС України Артем Шевченко.

  • “12 підозрюваних – тримання під вартою із можливістю внести застави від 3 до 150 мільйонів гривень (найбільша сума);
  • 7 підозрюваних – звільнені із зали суду із носінням електронного браслету із заставами від 990 тисяч до 15 мільйонів гривень;
  • 4 підозрюваних – звільнені під особисте зобов’язання з’являтися до слідчого за першим викликом і не тікати.

На особисті зобов’язання і на застави без тримання під вартою – слідство подаватиме апеляцію”, – написав Шеченко у Фейсбуку.

Ще вчора міністр внутрішніх справ Арсен Аваков наводив таку статистику:

Цікаво, що Печерський райсуд відправив під арешт екс-начальника районної ДПІ Києва Ігоря Бондаренка з можливістю внести заставу в розмірі 150 млн грн. Це рекордна сума в історії України, яка навіть більша історичних 100 млн грн за голову ДСФ Романа Насірова.

До речі, екс-голові Державної податкової адміністрації в Дніпропетровській області Сергію Шинкаренку суд також присудив 2 місяці арешту з можливістю внести заставу в сумі 100 млн грн.

Аваков також повідомив, що у затриманих вилучено:

Нагадаємо, 24 травня правоохоронці провели 454 обшуки у податківців у 15 областях України в рамках “одномоментної антикорупційної операції”. Затримано 23 колишніх керівників податкових органів. Їх літаками доставили до Києва для вручення підозри і відправки до Печерського райсуду для обрання запобіжного заходу.

Силовики обшукали домівки екс-податківців і податкові адміністрації, де вони раніше працювали. Обшуки в обласних податкових проходять у справі про “податкові майданчики”, пов’язані з екс-міністром податків і зборів Олександром Клименком, у результаті чого держава в 2011-2014 рр. недоотримала 97 мільярдів гривень.

Like

Рост

Журналіст “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *