Є порозуміння. Аваков про ситуацію із заручниками у Луцьку

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков прокоментував ситуацію у Луцьку із захопленням людей у заручники на Театральному майдані.

Про це йшлося у вівторок, 21 липня, о 16:20 під час брифінгу.

Нагадаємо, біля 9:25, 21 липня, надійшло повідомлення про те, що у центрі Луцька невідомий захопив автобус із заручниками, при собі має вибухівку та зброю. Пізніше стало відомо, терорист захопив автобус «Берестечко – Краснилів», який рухався через Ковель до Луцька на Мар’янівку, зв’язок з водієм автобуса зник після 9 години ранку.

Раніше повідомляли, що терориста звати Максим Плохой. Проте чоловіка насправді звати Кривош Максим Степанович. Він відсидів кілька термінів у місцях позбавлення волі. Також відомо про примусове лікування у психіатричній лікарні.

Через надзвичайну ситуацію у Луцьк прибув міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков. Він координуватиме дії правоохоронних органів на місці події. Згодом у центрі пролунали вибухи.

“У нас є контакт з людиною, яка захопила людей. Ми з нею розмовляємо, переговори тривають. З його слів, люди перебувають у нормальному стані. Надіємося, зможемо вирішити ситуацію так чи інакше”, – зауважив Аваков.

Посадовець попросив журналістів бути максимально обережними з дописами.

За словами міністра МВС, відповідні служби спілкувалися з дружиною, родичами, друзями терориста.

“Тут працюють фахівці. Ми тут для того, щоб приймати оціночні політичні рішення”, – сказав Аваков.

Окрім того, інформація про те, що Максим Кривош лікувався у психлікарні, недостовірна.

“Йдуть перемовини. Надіємося, що ситуація вирішиться нормально”, – відзначив заступник голови СБУ Руслан Баранецький.

“Є порозуміння”, – додав Арсен Аваков. Міністр внутрішніх справ також звернув увагу на те, що у терориста є смартфон, тож він може чути і бачити всі коментарі.

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.