Вирок Навальному: на вулицях російських міст силовики почали затримувати перехожих (+відео)

У вівторок, 2 лютого, після вироку Московського міського суду опозиціонеру Олексію Навальному в Москві та Санкт-Петербурзі силовики на вулицях почали затримувати перехожих.

Про це повідомляють російські ЗМІ.

Видання Медіазона повідомляє про десятки затриманих у Москві та Санкт-Петербурзі. У Петербурзі людей затримують у районі Гостиного двору, в Москві затримання відбулися в районі Манежної площі.

При цьому в Москві у сквері біля Большого театру понад сотня людей скандували “Відпускай!” і “Путін – злодій!”

Телеканал “Дождь” показав кадри відео затримань пересічних перехожих, які просто чекали транспорт на зупинці або йшли у своїх справах.

Силовики затримують як чоловіків так і жінок.

https://t.me/mediazzzona/4839

https://twitter.com/i/status/1356706049227685890

Нагадаємо, 2 лютого Московський міський суд ухвалив задовольнити клопотання Федеральної служби виконання покарань скасувати умовний термін для опозиціонера Олексія Навального і замінити його реальним терміном у колонії.

Представники пенітенціарної служби просили суд замінити Навальному умовний термін на 3,5 роки в колонії мінус 10 місяців, упродовж яких він перебував під домашнім арештом.

Суд ухвалив відправити Навального до колонії на 3 роки 6 місяців, проте врахувати час перебування під арештом із розрахунку 1 день за 1 день колонії. Таким чином, у підсумку суд дав Навальному 2 роки 8 місяців колонії. Крім того, Навальному призначили штраф у розмірі 500 тис. рублів.

Адвокати опозиціонера заявили, що оскаржать вирок.

США, Німеччина, Велика Британія та Латвія закликали РФ негайно звільнити Навального.

https://t.me/avtozaklive/9557

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *