Вибух у Харкові: поранено прибирильницю аптеки та її онука (+відео)

Причиною вибуху, який стався сьогодні зранку в Харкові, стала граната. Про це повідомив начальник головного управління поліції в Харківській області Олег Бех.

Як стало відомо, десь о 9:00 біля аптеки в супермаркеті мережі “Брусничка” на вулиці Клочківській пролунав вибух. Постраждали двоє людей: 53-річна жінка, яка працює прибиральницею в аптеці (у неї рвана рана стегна і майже відірваний палець на руці), та її 2-річний онук (йому осколками поранило обличчя над правою бровою).

Їхньому життю нічого не загрожує – швидка прибула на місце через 2 хвилини після вибуху. Потерпілих забрали до Харківскої міської клінічної лікарні швидкої і невідкладної медичної допомоги ім. проф. А. І. Мещанінова.

Потерпіла розповіла, що після прибирання вийшла на вулицю виносити сміття. Внизу біля сходів під аптекою побачила маленький пакет і сказала онуку піднятися вище. Взяла пакет (важкий, за її словами), всередині якого побачила металевий предмет. Вона дістала його, однак він випав з її рук і вибухнув.

Вибух у Харкові: поранена прибирильниця аптеки та її онук

Поліція заявляє, що це була граната спрямованої дії, у пакеті також лежав підшипник, ймовірно, для нанесення більшої шкоди. Основна версія слідства – помста власнику аптеки через його конфлікт у сфері бізнесу.

Правоохоронці проводять розслідування і встановлюють зловмисників.

Рост

Журналіст “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.