Відлуння акції протесту на Банковій: Антон Геращенко проти Петра Порошенка

Заступник міністра внутрішніх справ Арсена Авакова Антон Геращенко вважає, що експрезидент Петро Порошенко стоїть за провокаціями на акції біля Офісу президента, де увечері, 20 березня вимагали звільнити Сергія Стерненка.

Про це він заявив в ефірі «Радіо Свобода».

За словами Геращенка наголосив, що «це точно не мирна акція», розгром майна Офісу президента є провокацією, а учасників акції треба розділяти на дві частини — мирні мітингарі та, власне, провокатори.

«Замовники цієї акції, я би сказав провокації, мріють, щоб вийшла поліція, застосувала силу, пролилася кров. Після цього президента звинуватили б у тому, що він не дає громадянам висловлювати свою думку на мирних мітингах, але ми не будемо йти шляхом такої провокації», — сказав заступник міністра.

Він запевнив, що у правоохоронців достатньо сил, аби забезпечити громадський порядок.  Сказав, що більшість мітингувальників — «чесні люди, які спокійно себе ведуть».

На запитання, хто ж є цим замовником провокацій, він відповів: «Зацікавленою особою є Петро Олексійович Порошенко, це моя особиста думка. Що гірше, то краще для Порошенка».

На закиди Геращенка, партія «Європейська солідарність», яку очолює народний депутат Петро Порошенко, заявила, що сподівається від представників влади на вибачення і спростування дезінформації про нібито причетність Порошенка до цих подій.

Такі заяви в партії назвали «параноєю» й заявили, що з ними виступали «окремі екстравагантні представники влади», маючи на увазі сказані раніше 20 березня слова заступника міністра внутрішніх справ України Антона Геращенка.

 

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *