Рівненські силовики з “бурштинової мафії” йдуть під суд – ГПУ (+відео)

Генеральна прокуратура України 16 травня 2017 року передала Печерському райсуду Києва справу про так звану “рівненську бурштинову мафію”.

“Досудове слідство про рівненську бурштинову мафію на чолі із екс-заступником обласного прокурора завершено. Справа передана до Печерського суду.
Закон і Справедливість”, – так прокоментував її Юрій Луценко.

Під суд потрапили:

  • екс-заступник прокурора Рівненської області;
  • співробітник Служби безпеки України в Рівненській області;
  • екс-керівник Сарненської місцевої прокуратури;
  • екс-працівник Управління по боротьбі з організованою злочинністю;
  • екс-керівник відділу Сарненської місцевої прокуратури;
  • слідчий Нацполіції в Рівненській області.

Низку гучних справ про бурштин веде і СБУ. 10 травня за вказівкою лідера радикального руху “Наждак” Миколи Дульського відбулася спроба зібрати масовку під Рівненською ОДА під гаслами боротьби з “бурштиновою мафією” та необхідністю легалізації видобутку “сонячного каменя”.

Чи не щотижня спецслужба вилучає на Рівненщині та Житомирщині незаконно видобутий бурштин. Останній улов – понад тонна(!) “сонячного каменю” на $2 млн.

Під час попередньої спецоперації знайшли понад 200 кг бурштину.

https://www.youtube.com/watch?v=EOUzfd-Z7Jk

Час від час “ловлять” бурштин і прикордонники. “Улов” з початку року – 200 кг. Ще більше не знаходять або злочинно “не помічають“.

І насамкінець: легалізувати видобуток бурштину до 2018 року від України вимагає МВФ. Це прописано в Меморандумі про співпрацю. Це означає, що Волині слід готуватися до роздачі ліцензій, поділу земель, промислового видобутку і вивезення за кордон “сонячного каменя”. А бригади місцевих старетелів, які з помпами викорчовують ліси заради заробітку – підуть у минуле.

Like

Рост

Журналіст “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *