У в’язниці помер серійний вбивця Чарльз Менсон

Американський серійний вбивця Чарльз Менсон, який відбував довічне ув’язнення в одній із в’язниць США, помер у віці 83 років. Повідомляється, що тиждень тому Менсона госпіталізували. За даними американських ЗМІ, ще в січні цього року в нього виявили тяжке захворювання шлунково-кишкового тракту. 

Вже відомо, що причиною смерті стала кишкова кровотеча.

Чарльз Менсон, який був ватажком “комуни” вбивць “Сім’я”, був засуджений до довічного ув’язнення в 1969 році. Доведено, що він та члени його банди причетні до вбивства восьми людей. Водночас вони “прославилися” завдяки тому, що звіряче вбили дружину режисера Романа Поланскі Шерон Тейт, яка перебувала на останньому місяці вагітності. Разом із нею в будинку Поланскі вбили трьох її друзів. По собі сектанти залишили написи на стінах.

Наступного дня Чарльз Менсон влаштував ще одну різанину, вбивши сімейну пару і поглумившись над їхніми тілами.

До цього Менсон зі своєю подругою Мері Браннер їздили Каліфорнією та підбирали людей, яких “суспільство викинуло на смітник”. Так і утворилася “Сім’я”. Менсон пропагував майбутню війну між чорною та білою расами, яку він назвав “Хелтер Скелтер” (Helter Skelter). За його словами, він дізнався про це, слухаючи групу The Beatles.

Зрештою “Сім’я” осіла на ранчо Спен у Каліфорнії. Там вони співали пісні, займалися груповим сексом, служили меси дияволу, вживали наркотики, а також різали тварин і пили їхню кров.

Like

Рост

Журналіст “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *