У центрі Києва за півтора мільйона “збудували” інноваційний сквер. На папері

У Києві під слідство потрапили чиновники Управління містобудування, архітектури та землекористування Шевченківської райдержадміністрації. Слідчі з’ясовують усі обставини комбінації з капітальним ремонтом скверу в Шевченківському районі. У службових приміщеннях посадовців були обшуки.

Що відомо?

За результатами публічних закупівель наприкінці минулого року між Управлінням містобудування, архітектури та землекористування та приватним підприємством укладено договір проведення капітального ремонту «Забезпечення реалізації громадського проекту «Екопарк» з провадженням енергозберігаючих технологій та інноваційних екосистем» на вулиці Олеся Гончара, 5-7 .

Згідно графіку виконання робіт у грудні 2020 роботи мали бути повністю виконані.

У ході огляду встановлено, що роботи виконано неякісно, не в повному обсязі, з використанням матеріалів на суму близько 500 тисяч гривень.  Водночас наприкінці грудня 2020 року Управлінням містобудування, архітектури та землекористування повністю оплачено роботи на всю суму договору – понад 1, 4 млн гривень та підписано всі акти виконаних робіт.

Під час обшуку виявлено та вилучено тендерну документацію, акти приймання-передачі виконаних робіт, а також коригувальні акти, які приховувалися на момент допиту службових осіб Управління та виконання ухвал про тимчасовий доступ до речей і документів.

Очікуються висновки судово-будівельної, економічної експертиз для визначення суми збитків, інформує пресслужба міської прокуратури.

Читайте також:

Like

Світлана

Редактор “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *