Суд зняв браслет з Дмитра Крючкова

Солом’янський районний суд Києва зняв електронний браслет із колишнього народного депутата і екс-голови правління “Енергомережі” Дмитра Крючкова, якого НАБУ підозрює в організації енергетичної схеми на понад 346 мільйонів гривень.

Як повідомляє Радіо Свобода, “Суддя Сергій Коробенко дозволив зняти з екс-депутата електронний браслет, але водночас продовжив дію інших його зобов’язань: прибувати до детектива, прокурора або суду за кожною вимогою;
не відлучатися з Києва та Київської області без дозволу детектива, прокурора або суду;
повідомляти детективу, прокурору чи суду про зміну свого місця проживання та/або місця роботи;
утримуватися від спілкування, що стосується даного кримінального провадження, з підозрюваним і свідками;
здати на зберігання до Державної міграційної служби України свій паспорт для виїзду за кордон, інші документи, що дають право на виїзд з України і в`їзд в Україну.”

Суддя частково задовольнив клопотання прокурора Володимира Кривенка і на два місяці продовжив термін дії всіх обов’язків для Крючкова до 29 серпня. Кривенко наголосив, що досудове розслідування НАБУ ще триває, а “ризики перешкоджання підозрюваним подальшому досудовому розслідуванню не зменшилися”.

Відповідне рішення суддя ухвалив 25 липня.

Нагадаємо, що раніше “Схеми” розповіли, що Дмитро Крючков разом із соратником президента Ігорем Кононенком, бізнесменами Григорієм та Ігорем Суркісами, а також іншими високопосадовцями, ймовірно, причетний до схем з виведення сотень мільйонів гривень з декількох українських обленерго.
У листопаді 2018 року прокурори Спеціалізованої антикорупційної прокуратури оприлюднили підозру Крючкову.
17 квітня Солом’янський суд Києва взяв під варту бізнесмена Дмитра Крючкова, якого 15 квітня екстрадували з Німеччини до України, з альтернативою заставиу розмірі 7 мільйонів гривень – хоча обвинувачення клопотало про заставу у 346 мільйонів гривень.
Тоді ж прокурори САП заявили, що планують оскаржувати це рішення.
Але вже 19 квітня Крючковавипустили із СІЗО під заставу в 7 мільйонів гривень, яку вніс його адвокат Олександр Лисак, і зобов’язали носити електронний браслет.
Згодом суд відмовив у задоволенні апеляції САП щодо збільшення розміру застави Крючкову – і залишив її без змін.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *