Суд арештував екзаступника міністра за хабар, зменшивши заставу в 14 разів

Вищий антикорупційний суд обрав запобіжний захід – тримання під вартою на 60 діб для ексзаступника міністра культури Вікторії Лісничої, яку підозрюють у хабарництві (справа щодо призначення на керівну посаду у НАК “Нафтогаз”). Про це розповідав “Український репортер”.

Відповідне рішення у п’ятницю оголосила слідча суддя Катерина Широка, повідомляє Укрінформ.

“Застосувати до підозрюваної Лісничої Вікторії Миколаївни, 15 травня 1978 року народження, запобіжний захід у вигляді тримання під вартою строком на 60 діб до 13.01.2020 року включно, взяти Лісничу Вікторію Миколаївну, 1978 року народження, під варту в залі суду “, – оголосила рішення суддя.

Також суд визначив підозрюваній Лісничій заставу – 576 тис. 300 грн.

Прокурор САП просив арештувати Вікторію Лісничу з можливістю внесення застави у розмірі 7 млн. 634 тис. грн.

За його словами, підозрювана має змогу сплатити вказаний розмір застави, оскільки володіє автомобілем BMWX6 2016 року, може дозволити собі орендувати квартиру вартістю 2,5 тис. дол. на місяць, має квартиру у Києві площею 101 кв м і вартістю у 150 тис. дол., а також будинок у столиці по вул. М. Драгомирова вартістю 4 млн 425 тис. грн, на вул. Ірпінській – площею 97 кв м і вартістю 4,5 млн грн, а також нерухомість на Кловському Узвозі вартістю 900 тис. грн.

Прокурор також розповів, що під час обшуків у автомобілі Лісничої було виявлено і вилучено боргові розписки на 342 тис. дол. 12 листопада детективи НАБУ затримали керівника одного з головних департаментів Офісу Президента та її спільницю – ексзаступника міністра культури України (2011 р.), за вимагання 300 тисяч доларів за сприяння у призначенні на керівну посаду до НАК «Нафтогаз України».

Затримання відбулося після одержання першого траншу неправомірної вигоди у сумі 150 тис. дол.

Як стало згодом відомо, йдеться про директора департаменту забезпечення доступу до публічної інформації Офісу Президента Світлану Кондзелю та ексзаступника міністра культури Вікторію Лісничу.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *