Стан Осмаєва тяжкий, однак він у свідомості (+відео)

Стан командира Міжнародного миротворчого батальйону імені Джохара Дудаєва Адама Осмаєва після замаху тяжкий, він перебуває в 17-й лікарні Києва. Повідомляється, що в Осмаєва влучили дві кулі – у нього переламана ключиця, пробиті легені та печінка, він підключений до апарату штучного дихання. 

В його 58-річного кілера влучили чотири кулі, одна куля застрягла у хребті, її лікарі ще не виймали. Він також на апараті штучної вентиляції легень. Обох поранених охороняють поліцейські.

Нагадаємо, 1 червня на Подолі у Києві скоїли замах на подружжя бійців-добровольців з Чечні: командира Міжнародного миротворчого батальйону імені Джохара Дудаєва Адама Осмаєва та його дружину, екс-бійця полку “Київ-2” Аміну Окуєву.

Кілер, який представився іноземним журналістом з видання La Monde, завчасно домовився із подружжям про зустріч та “інтерв’ю”. Коли чеченці сіли в автомобіль, “журналіст” дістав із коробки пістолет “Глок” і двічі вистрелив у груди Осмаєву. Окуєва зі свого пістолета Макарова зробила чотири постріли в стрілка.

Як повідомляє радник міністра МВС Антон Геращенко, “французький репортер” нещодавно прибув до України з Брянської області Росії. При собі він мав документи громадянина України Олександра Дакара, 1958 року народження.

“Уже зараз ми бачимо, що паспорт громадянина України ця людина отримала 10 лютого 2016 року. Закордонний паспорт – 15 лютого 2016 року. Довідку про ідентифікаційний код – 11 лютого 2016 року. Збіг? Не думаю! Цей громадянин України, швидше за все, ніякий не Дакар Олександр Венусович. А зовсім інша особа, яка регулярно їздила в Росію для отримання інструкцій з Центру.

Останнє його повернення з РФ було в середині травня місяця. Після чого цей громадянин раптом вирішив зв’язатися з Адамом Осмаєвим і Аміною Окуєвою під виглядом журналіста французької газети “Le Mond”. Збіг? Не думаю”, – написав у Фейсбуку Геращенко.

Він повідомив, що слідство буде розглядати всі версії мотивів замаху на чеченське подружжя.

“Там звичайно буде і чеченський слід, що найбільше будуть розкручувати російські пропагандистські ЗМІ та їхні посіпаки в Україні. Інша версія, яка очевидна в цьому випадку, – це спроба добре продуманого і організованого замовного вбивства, підготовленого заздалегідь відправленим в Україну кілером, підготовленим російськими спецслужбами”, – зазначив Геращенко.

Фото Олексія ІВАНОВА

Like

Рост

Журналіст “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *