Справа про хабар: судитимуть колишнього голову Кіровоградської облдержадміністрації

Прокурори САП та детективи НАБУ направили до Вищого антикорупційного суду обвинувальний акт стосовно колишнього голови Кіровоградської ОДА Андрія Балоня та чиновника цієї ж адміністрації Сергія Шевченка, викритих на одержанні хабаря.

В ході досудового розслідування встановлено, що цей тандем запропонував одному з керівників регіонального представництва державного органу в області надати їм 1,8 мільйона гривень – за таку суму вони погоджувалися не чинити йому перешкод у службовій діяльності.

Голову ОДА та його пособника було затримано одразу після отримання ними другої частини обумовлених коштів, а саме 250 тисяч гривень.


Попередньо зафіксовано факт отримання ними першої частини грошей – 100 тисяч гривень.

Балоня і главу патронатної служби ОДА Сергія Шевченка затримали 25 червня 2020 року.


Суд призначив Балоню заставу – 10 млн грн, Шевченку – 5 млн грн. Заставу за обох внесли, у липні 2020 року вони вийшли із СІЗО.

Андрій Балонь.

Президент України Володимир Зеленський призначив Андрія Балоня головою Кіровоградської обласної державної адміністрації 11 листопада 2019 року. 25 червня 2020 року Кабінет Міністрів погодив його звільнення з посади. 28 червня Балоня звільнили.

Між іншим: пан Балонь стверджував: “Ми зі свого боку з відданістю маємо розбудовувати нашу державу. Спільні зусилля – обов’язковий елемент нашого успіху і перемоги над ворогом».

18 червня Андрія Балоня було нагороджено медаллю «За відродження України».

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *