Справа Христюка. Заступника ірпінського мера визнали винним у корупції (+відео)

Дмитро Христюк працює першим заступником Ірпінського міського голови Володимира Карплюка. Прокуратура офіційно заявила, що він винен у вчиненні корупційного адміністративного правопорушення. Проти Карплюка також проводять розслідування.

Прокуратура Київської області інформує:

“Незважаючи на дії дерибанщиків майна громади – проплачені акції протесту та замовні, безглузді статті в ЗМІ, за принципової позиції прокуратури Київської області першого заступника Ірпінського міського голови Дмитра Христюка визнано винним у вчиненні корупційного адміністративного правопорушення.

Ірпінським відділом Києво-Святошинської місцевої прокуратури забезпечено участь у розгляді протоколу про адміністративне правопорушення, пов’язане із корупцією, передбачене ч. 2 ст. 172-6 (несвоєчасне повідомлення про суттєві зміни у майновому стані) Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Зокрема встановлено, що перший заступник Ірпінського міського голови, будучи суб’єктом, на якого поширюються вимоги Закону України «Про запобігання корупції», на початку поточного року придбав у власність квартиру в Ірпінському регіоні, вартість якої перевищує 50 прожиткових мінімумів, встановлених для працездатних осіб на 1 січня поточного року.

Однак, в порушення вимог статті 52 вищевказаного Закону, не вніс повідомлення про суттєві зміни в майновому стані до Єдиного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

Рішенням Ірпінського міськрайонного суду першого заступника Ірпінського міського голови Дмитра Христюка визнано винним у вчиненні вказаного правопорушення.

Прокуратура Київської області наголошує, що ні проплачені мітинги, ні розповсюдження недостовірної інформації в ЗМІ, з метою дискредитації правоохоронних органів, не завадять прокуратурі притягнути до відповідальності всіх винних осіб”.

В медіа вже розповідали, що Христюк не задекларував квартиру. Цю нерухомість він купи цьогоріч у бізнес-партнерки Карплюка Наталії Бойчук.
За квартиру в Бучі площею 55,5 м2 Христюк заплатив 270 тисяч гривень.

Відео прокуратури Київської області.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *