“Шалена” прес-конференція Трампа: чим президент США шокував світ

Президент США Дональд Трамп у четвер, 17 лютого, провів прес-конференцію, яку багато журналістів оцінили як “шалену”.

Приводом до зустрічі з пресою стало призначення на посаду міністра праці декана факультету юстиції Флоридського університету Александра Акоста. Його представлення зайняло менше хвилини.

Потім Трамп заявив: “Я тут для того, щоб розповісти американському народу про той неймовірний прогрес, якого вдалося добитися за 4 тижні, які минули з часу моєї інавгурації… Я не думаю, що був ще такий президент, якому вдалося так багато за такий короткий проміжок часу”.

Далі Трамп атакував пресу: “На жаль, більшість преси у Вашингтоні, Нью-Йорку, Лос-Анджелесі працює не для людей, а для груп інтересів і тих хто нагріває руки на дуже, дуже зламаній системі. Рівень брехні преси вийшов з-під контролю”. Власне суперечкам з журналістами і була присвячена більша частина прес-конференції, яка тривала 77 хвилин. Він навіть запропонував помовчати кореспонденту з Ізраїлю.

Далі господар Білого дому заявив, що “успадкував безлад і вдома, і за кордоном”, і додав, що деякі його рішення “можуть виявитися непопулярними, однак вони необхідні з огляду на безпеку”.

Трамп відбивав питання за питанням, пов”язані з Росією і відставкою радника з національної безпеки Майкла Флінна. Коментуючи зв”язок Флінна з Москвою, Трамп став звинувачувати “безсовісних” журналістів, які мають “соромитися” своїх помилкових репортажів, заснованих на незаконних витоках інформації.

Він додав, що нічого не зробив для Росії, а всі новини про інформаційні зливи були “фейковими”. Президент США заявив, що якщо хтось і був надто м”яким по відношенню до Росії, так це команда його попередників, зокрема, Гілларі Клінтон, яка влаштувала “перезавантаження”.

“У нас була Гілларі Клінтон, яка дала Росії 20% урану нашої країни. Ви знаєте, що таке уран? Ця штука називається ядерна зброя і все таке інше. Тобто з неї можна робити різні погані речі”.

Трамп заявив, що не знає, чи вдасться йому добитися прогресу у відносинах з Росією. Адже через антиросійську кампанію в пресі Кремль може вважати, що Вашингтон “взявся за старе”.

І наостанок додав: “Я не лаюся з вами, я просто кажу вам, що ви нечесні люди”.

Підготував Олексій ЗАТВОРНИЦЬКИЙ

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *