Поліція з’ясувала, що екс-голова ФДМУ Cеменюк-Самсоненко наклала на себе руки, і закрила справу

Поліція закрила кримінальне провадження за фактом смерті колишнього голови Фонду державного майна України Валентини Семенюк-Самсоненко через “відсутність складу злочину”. Про це повідомив речник ГУ НП у Київській області Микола Жукович.

Слідчі провели всебічне розслідування і не знайшли осіб, які могли скоїти цей злочин або ж мали мотив. Тож поліція вирішила, що це було самогубство, і закрила провадження.

Нагадаємо, Валентина Семенюк-Самсоненко очолювала Фонд державного майна України з 13 квітня 2005 року по 26 грудня 2008 року. Саме під час її перебування на цій посаді відбулася найгучніша приватизація в історії України – заводу “Криворіжсталь”. Згодом його знову продали транснаціональній компанії “Mittal Steel” за $4,8 млрд. Торги велися в прямому ефірі.

Семенюк-Самсоненко знайшли мертвою у власному будинку в селі Чайки на Київщині 27 серпня 2014 року. Причиною смерті став постріл у голову з мисливської рушниці. Попередньою причиною називали самогубство, однак поліція проводила розслідування за статтею “Навмисне убивство”.

Like

Рост

Журналіст “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *