Після обвалу Дегтярівського мосту в КМДА пройшли обшуки

У столиці правоохоронці провели обшуки в Департаменті транспортної інфраструктури КМДА, корпорції «Київавтодор» та у підрядників.

Нагадаємо: у Києві 30 вересня впав Дегтярівський міст, який ще навіть не почав діяти. На цій ділянці триває дороговартісний ремонт, який коштує майже мільярд гривень. Будівельні роботи виконувала фірма «Ростдорбуд» з оточення одеського мера Труханова, щодо якого сьогодні триває слідство. У травні цього року Київський міський голова Віталій Кличко під час судового засідання, на якому розглядали справу одеського мера, заявив про бажання узяти Труханова на поруки.

Про цю надзвичайну подію читайте на сайті “Український репортер”.

1 червня 2023 року «Київавтодор” уклав з ТОВ «Ростдорбуд» договір на реконструкціію шляхопроводу на 920 млн. грн.
Ось що “розкопали” колеги із видання “Київ Влада”:

“ТОВ «Ростдорбуд» зареєстровано у 2005 році в Одесі. Статутний фонд – 5,13 млн гривень. Кінцеві бенефіціарні власники – Євген Коновалов та Юрій Шумахер. Засновник – ТОВ “Юттема АУ ГмбХ” (Австрія), директор – Олексій Андрюшин.

ТОВ «Ростдорбуд» входить до однойменної групи Юрія Шумахера та Євгена Коновалова. Компанії групи займаються будівництвом доріг та автомагістралей. Основні активи групи – ТОВ «Ростдорбуд» та ПП «Київдорбуд». Шумахер і Коновалов також співвласники компаній, які працюють у сфері нерухомості та транспорту.

Юрій Шумахер – депутат Одеської міської ради, член фракції «Довіряй справам». Вказана фракція представляє партію мера Одеси Геннадія Труханова, якого 4 травня поточного року було заарештовано за підозрою у розтраті при купівлі адмінбудівлі заводу Краян. Наступного дня після затримання Геннадій Труханов вийшов із СІЗО під заставу у 13,4 млн. гривень, яку вніс за нього одеський депутат із тієї ж фракції «Довіряй справам» Дмитро Танцура.

Читайте також: Кличко прокоментував обвал Дегтярівського мосту, похваливши компанію Труханова та виробника балок

Сьогодні Київська міська прокуратура здійснює процесуальне керівництво у кримінальному провадженні, розпочатому за фактом привласнення бюджетних коштів службовими особи Департаменту транспортної інфраструктури КМДА, КК «Київавтодор» та низкою фірм під час реконструкції шляхопроводу по вулицях Дегтярівській та Довженка.

У межах провадження, 5 жовтня, на підставі ухвал суду провели одночасні обшуки за віьмома адресами, а саме, за місцем розташування департаменту, комунальної корпорації та підрядних організацій, інформує пресслужба Київської міської прокуратури.

Раніше незалежний інфраструктурний оглядач Павло Авдокушин у ЗМІ сказав, що причини обвалу балок під час монтажу повинні визначити експерти. За його словами такі балки використовуються вдруге в Україні (перший раз у Бородянці — ред.), але у цьому випадку у них інший виробник — завод Ковальської.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *