Парламент як біржа? НАБУ затримало охоронця нардепа Розенблата з хабарем у 200 тисяч доларів

Детективи Національного антикорупційного бюро в одному зі столичних ресторанів затримали охоронця народного депутата від “Блоку Петра Порошенка” Борислава Розенблата під час отримання хабара в розмірі 200 тисяч доларів США. Про це повідомив нардеп Сергій Лещенко.

“За даними слідства, депутат мав допомогти підприємцю вирішити питання з отриманням ліцензії на видобуток бурштину, а також просування змін до законодавства. НАБУ давно вело Розенблата, а подібний “контакт” з підприємцем був не вперше… За моєю інформацією, НАБУ буде готувати подання до Ради на позбавлення Розенблата депутатської недоторканності”, – написав у Фейсбуку Лещенко.

Водночас сам Розенблат заявив, що затримання його водія — провокація.

“Хочу сам зрозуміти, що відбувається. Поки з’ясовую. Звинувачують у тому, що мій охоронець буцімто отримав 200 тисяч доларів. Йому всунули якусь сумку і сказали передати мені. Потім з’явилися представники НАБУ.

Моя позиція така – це провокація. Причому, планувалася вона давно. Видно, що хтось сумлінно працює над тим, щоб дискредитувати мене. Спочатку хотіли звинуватити в тому, що я не плачу податки, але не знайшли доказів, тепер ось це.

До слова, розганяють цю інформацію без мого коментаря конкретні ЗМІ, які не відрізняються об’єктивністю… Інформація про те, що мене допитували в НАБУ – не відповідає дійсності. Деталі пізніше”, – написав Розенблат.

НАБУ офіційно затримання охоронця народного депутата не коментує. Водночас ЗМІ з посиланням на джерела в антикорупційному відомстві повідомляють, що $200 тисяч призначалися Розенблату і ще одному депутату Верховної Ради -Максиму Полякову з фракції “Народний фронт”.

Like

Рост

Журналіст “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *