Насіров вийшов під заставу в 100 млн грн

Відсторонений від обов’язків голова Державної фіскальної служби Роман Насіров вийшов із Лук’янівського СІЗО під заставу в 100 млн грн. Про це повідомила Спеціалізована антикорупційна прокуратура.

“Сьогодні дружина Романа Насірова, підозрюваного у вчиненні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 364 КК України (зловживання службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки), внесла грошову заставу, визначену ухвалою слідчого судді Солом’янського районного суду міста Києва від 7 березня 2017 року в розмірі 100 млн грн на спеціальний рахунок Солом’янського районного суду”, – йдеться у повідомленні.

За інформацією нардепа Мустафи Найєма, гроші вніс і тесть Насірова – власник будівельної корпорації “Альтіс-Холдинг” Олександр Глімбовський. Дочка і батько внесли по половині суми, тобто по 50 млн грн.

Тепер підозрюваний згідно з ухвалою суду має:

  • прибувати до детектива, прокурора, слідчого судді, суду за першою вимогою;
  • носити електронний засіб контролю;
  • не відлучатися із населеного пункту, в якому він зареєстрований, проживає чи перебуває, без дозволу детектива, прокурора або суду;
  • повідомляти детективу, прокурору чи суду про зміну свого місця проживання та місця роботи;
  • утримуватися від спілкування з іншими підозрюваними у кримінальному провадженні;
  • здати на зберігання до Державної міграційної служби України свій паспорт (паспорти) для виїзду за кордон, інші документи, що дають право на виїзд з України і в’їзд в Україну.

Контролювати дотримання цих обов’язків Романом Насіровим доручено детективам НАБУ. Сьогодні СБУ визнала, що не має доказів, що Насіров має громадянство інших країн. Раніше прокурори заявили, що головний фіскал України має паспорти Великої Британії й Угорщини.

Насіров, який вийшов з СІЗО і дав міні-брифінг, повідомив, що іноземного громадянства не має, а на ногу йому наділи електронний браслет.

Фото Кирила ХМІЛЬОВА

Про те, як і за що затримали голову ДФС, читайте тут

Як і чому затримали Романа Насірова. Все про справу головного фіскала України

Досьє на Романа Насірова тут

Хто такий Роман Насіров: що відомо про колишнього головного фіскала України

Like

Рост

Журналіст “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *