НАБУ обшукало кабінет і оселю мера Одеси Геннадія Труханова

Детективи Національного антикорупційного бюро України у понеділок, 23 жовтня, проводять слідчі дії в службовому кабінеті й оселі мера Одеси Геннадія Труханова. 

Зранку повідомлялося, що обшуки відбуваються в рамках кримінального провадження за фактом купівлі міськрадою будівлі колишнього заводу “Краян”, де Труханов планує після ремонту розмістити підрозділи Одеської міськради. Об’єкт придбали за 185 млн грн, тоді ж як сам продавець купив його за 11,5 млн.

Водночас у НАБУ свої причини для проведеня слідчих дій:

“В рамках одного провадження розслідується можливе привласнення коштів місцевого бюджету шляхом завищення вартості робіт з реконструкції автодоріг та подальшого перерахування незаконно одержаних доходів на рахунки підконтрольних офшорних підприємств. Друге провадження стосується передачі майна КП “Міжнародний аеропорт Одеса” до статутного капіталу ТОВ “Міжнародний аеропорт Одеса”, внаслідок якого, на думку детективів, майно територіальної громади незаконно вибуло з її володіння, чим останній завдано збитків на суму понад 100 млн грн.

З огляду на те, що детективи перевіряють версію ймовірної причетності мера міста Одеси до зазначених кримінальних правопорушень, слідчі дії (обшуки) проводяться за місцем його роботи та проживання”.

Наразі коментарів від очільника Одеси Геннадія Труханова не було.

Like

Рост

Журналіст “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *