На Київщині за хабар в $50 тисяч затримали заступника голови райради та депутата ОТГ

Прокурор Київської області Дмитро Чібісов повідомив про підозру в отриманні хабара заступнику голови однієї з районних рад області та депутату однієї з об’єднаних територіальних громад столичного регіону. 

Правоохоронці встановили, що депутати з Київщини взялися допомогти “службовій особі, що посідає відповідальне становище”. За “винагороду” у розмірі  $50 000 вони обіцяли  “посприяти” щодо передачі майнового комплексу, який перебуває у комунальній власності. Папери і дозволи планували зробити таким чином, щоб у подальшому актив можна було приватизувати.

“Службова особа, що посідає відповідальне становище” і хотіла б займатися бізнесом, на такі умови погодилася. І перерахувала “рєшалам” на банківські картки першу частину хабара у розмірі 20 500 грн. Всі ці дії задокоментували поліцейські.

Суд дав дозвіл на обшуки у будинках депутатів та в районній раді. Під час слідчих дій правоохоронці знайшли докази отримання хабара. Незабаром суд обиратиме їм запобіжний захід.

 

На Київщині на хабарі в $50 тисяч затримали заступника голови райради та депутата ОТГ

Після завершення слідства депутатів-корупціонерів судитимуть за пособництво в отриманні неправомірної вигоди (хабара) службовою особою, яка займає відповідальне становище (за ч. 3 ст. 27, ч. 3 ст. 368 КК України).

Вони можуть сісти у вязницю на термін до 10 років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років і з конфіскацією майна.

На Київщині на хабарі в $50 тисяч затримали заступника голови райради та депутата ОТГ

Like

Рост

Журналіст “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *