“Кидання кошенят”. Інтернет обурений відео з живодером-качком

У соціальних мережах набирає розголосу шокуюче відео, на якому чоловік перекидає кошеня через дах будинку. Причому живодер коментує свої дії: “Метание котят. Часть первая”.

Користувачі повідомляють, що герой відео – Олександр Шекерлі. Зараз він мешкає в Києві, куди переїхав з Донецька. На даний момент його Фейсбук-сторінка абсолютно порожня, з неї видалені всі фото і відео, які можуть підтвердити, що саме він знущався над твариною.

Блогери стверджують, що його батько – відомий у Маріуполі бізнесмен Микола Шекерлі відсидів у в’язниці за педофілію – він організував притон, куди заманював неповнолітніх дівчат.

За 2 роки жертвами збоченця та його спільників стали десятки дівчат. У грудні 2015 року його засудили до 10,5 року тюремного ув’язнення, 5 років і 2 місяці він уже відсидів у СІЗО, тож сидіти на нарах йому залишалося 5 років і 3 місяці. Втім Шекерлі-старший несподівано вийшов на свободу за “законом Савченко”.

Тепер українці обурені жорстоким вчинком його сина. Користувачі вигадують різні покарання для живодера. Осторонь не залишились і політики.

“Каструвати ублюдка! Ми добилися ухвалення законопроекту про посилення відповідальності за знущання над тваринами саме для того, щоб такі нелюди сиділи в тюрмі. Сьогодні ж подам запит до правоохоронних органів та добиватимусь максимального покарання, передбаченого за нашим законом. Хоча була б моя воля – я б діяв ще жорсткіше!”, – пропонує лідер “Радикальної партії” Олег Ляшко.

Like

Рост

Журналіст “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *