Копійчана справа. У Миколаєві за розкрадання бюджетних коштів затримали заступника голови фракції “Опозиційного блоку” в міськраді

У Миколаєві затримали членів злочинної організації, якою керував заступник керівника фракції “Опозиційний блок” у міській раді Ігор Копійка. Про це повідомив генпрокурор Юрій Луценко. До злочинної групи входили депутат, його син Копійка М.І. (обидва на фото), помічник і двоє керівників підконтрольних йому підприємств у сфері ЖКГ.

“Ця організація систематично протягом 2016-2017 років здійснювала розкрадання бюджетних коштів. У грудні 2017 року члени ОЗУ, намагаючись приховати свою злочинну діяльність, були викриті на передачі хабара у сумі 250 тисяч гривень співробітнику прокуратури, який завчасно повідомив про це своєму керівництву. На теперішній час затримано 5 учасників злочинної групи,” – пояснив генпрокурор у Фейсбуку.

 У Миколаєві за розкрадання бюджетних коштів затримали заступника голови фракції "Опозиційного блоку" в міськраді

“Хай присниться їм мультик”, – загадково додав наприкінці Луценко, вочевидь, натякаючи на миколаївського “авторитета” Михайла Титова, відомого в кримінальному середовищі як “Мультик”. Його затримали наприкінці серпня минулого року. Генпрокурор тоді стверджував, що члени підконтрольної йому банди встановили контроль за діяльністю політичних партій та впливали на прийняття рішень посадовими особами органів державної влади і місцевого самоврядування.

Тоді у місті відбулося майже 90 обшуків. Зокрема, слідчі дії проводились у депутатів міської ради від “Опозиційного блоку” Ігоря Дятлова, Ігоря Копійки, Андрія Яковлева, Світлани Ласурії, бізнесменів Олексія Пелипаса, Владислава Чайки, Михайла Титова, Сергія Швеця (директор “Центрліфту”), в будівлі “Техноконтракту”, Департаменті ЖКГ міськради.

Рост

Журналіст “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.