“Голос” готовий пройти поліграф щодо ймовірного хабарництва

У партії “Голос” заявили про готовність пройти детектор брехні щодо можливого хабарництва за провалення голосування за законопроєкт про ліквідацію майданчиків, через які оцінювали нерухомість.

Про це заявив народний депутат від партії “Голос” Ярослав Железняк в етері Еспресо.TV

“”Голосу” точно не пропонували (хабар, – Ред.). Не знаю, яка робота велась з представниками комітету щодо “Слуг”. Ми є не тільки прихильниками ліквідації тих майданчиків, а й авторами законопроєкту. Якщо буде така пропозиція від президента (пройти поліграф, – Ред.) – добре, пройдемо поліграф, долучимось до колег. Краще звісно, аби працювали правоохоронні органи”, – заявив Железняк.

Раніше повідомлялось, що ОПУ закидає 11 нардепам-“слугам” хабарництво: по $30 тис. за протидію законопроєкту про електронні майданчики під час оцінки нерухомості.

23 жовтня Спеціалізована антикорупційна прокуратура зареєструвала кримінальне провадження щодо можливого хабарництва народних депутатів України, аби перевірити оприлюднену у ЗМІ інформацію.

Зеленський заявив, що всі нардепи від “Слуги народу”, причетні до цього скандалу з, пройдуть перевірку на поліграфі.

Йдеться про законопроєкт № 2047 “Про ліквідацію корупційних схем під час оцінки об’єктів нерухомості”. Він пропонує скасувати роботу так званих електронних майданчиків, через які оцінювачі та нотаріуси зобов’язані подавати звіти про оцінку нерухомості до Єдиної бази. Послуга платна, ціна коливається від 680 до 1800 грн. за одну операцію. Ці електронні майданчики повʼязують із народним депутатом Антоном Яценком.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *