Генпрокурор Луценко відкрив три кримінальні провадження після заяви Кучми (+відео)

Леоніду Кучмі, певно, варто готуватися до розмови із слідчим.Генпрокурор Юрій Луценко відкрив три кримінальні провадження після заяви представника України у Тристоронній контактній групі Леоніда Кучми про необхідність зняти економічну блокаду з ОРДЛО та заборонити бійцям ООС стріляти у відповідь.

Про це Луценко повідомив у відеозверненні, яке оприлюднене на його сторінці у Facebook.

“Сьогодні я особисто зареєстрував у ЄРДР справу за фактом готування до фінансування тероризму, тобто дій, вчинених з метою фінансового або матеріального забезпечення терористичної групи за попередньою змовою з групою осіб. Це для тих, хто вважає, що можна відновити торгівельні відносини з терористичними організаціями, які захопили українське майно, збирають нібито податки, а ми з ними будемо торгувати. Беручи на себе відповідальність за чотири мільярди боргів ОРДЛО за електроенергію і водопостачання”, – сказав він.

Як відомо, на Донбасі можуть запровадити черговий режим припинення вогню. Для цього  розробляють новий механізм. Про це за підсумками засідання Тристоронньої контактної групи заявив Леонід Кучма. Пропозиції учасники Мінського процесу мають надати до 19 червня. Зі слів Кучми, ще необхідно прописати умови дотримання тиші. Серед них – в жодному випадку не відкривати вогонь у відповідь.

Кучма також запропонував відновити торгівлю з окупованими районами. В суспільстві дуже негативно сприйняли такі, більш ніж дивні, ініціативи.

https://www.facebook.com/LlutsenkoYuri/videos/1203418396524000/

 

Про Леоніда Кучму також читайте:

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *