Ганна Старикова: “Загальний показник роботи Київської ОДА – 6,12%”

Обсяг фінансування та виконання обласних програм на Київщині за тиждень збільшився лише на 0,68%.

 Про це повідомила голова Київської облради Ганна Старикова. За її словами, показники майже по всіх програмах залишилися без змін:

«Протидія ВІЛ/СНІДу, вдосконалення екстреної медичної допомоги, запобігання та лікування серцево-судинних захворювань мають абсолютно нульове виконання, тобто не фінансуються зовсім».

Збільшення фінансування відбулося за рахунок виконання програми «Щаслива родина – успішна країна» (загалом її виконано на 4,68%). На 50% реалізовано лише одну обласну програму – підтримки й розвитку театрального мистецтва. А загальний показник роботи Київської облдержадміністрації за шість місяців поточного року, за словами Ганни Старикової, – 6,12% виконання обласного бюджету.

«Це не може не хвилювати депутатів обласної ради, адже ми вкотре сподівалися, що Київська ОДА почне активно працювати. Та віз і нині там. Очевидно, депутати мають з’ясувати, чому ж так повільно працює виконавча влада в області. Це питання треба буде порушувати на найближчій сесії Київської обласної ради. Залишати без уваги таку бездіяльність депутатський корпус не буде!», – зазначила Ганна Старикова.

Like

Serg

Журналіст “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *