Ганьба, якої світ не бачив. Олег Тягнибок про перевірку терористами українських підрозділів

На позачерговому засіданні Тристоронньої контактної групи Кравчук і Фокін від імені України дозволили бойовикам «ДНР» «проінспектувати» позиції ЗСУ в районі Шумів, що під Горлівкою.

Це той самий населений пункт, який тримають українські морпіхи і на який днями грозився напасти Пушилін. Так звана «перевірка» відбудеться 10 вересня.

Як то кажуть, приїхали. Путінські найманці продовжують обстріли. Українські військові продовжують гинути. А Зеленський продовжує називати це «перемир‘ям» і через своїх комуністичних старців у ТКГ запускає бойовиків «погуляти» по наших позиціях! Дозволяє злочинцям, які давним-давно мали сидіти по тюрмах, «інспектувати» наших захисників!

Вибори в ОРДЛО йому пропихнути не вдалося, то тепер вирішив вдарити по самій армії на передовій?! Далі що буде?! По всій лінії фронту екскурсію їм проведе?! У військові частини запросить?! До Генштабу покличе?! Чи у Верховну Раду відразу — закони писати?!

Це рішення — фактична легалізація самопроголошених «республік». Державна зрада чистої води. Вже не на словах і не в планах — на ділі.

Олег ТЯГНИБОК

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *