Фракції Київради, в тому числі “Свобода”, пропонують знову призначити Кличка

Голови фракцій Київради звернулися до Президента України призначити Віталія Кличка на посаду голови КМДА. Є підпис і “свободівців”.

«З метою забезпечення у місті Києві місцевого самоврядування, ми, голови депутатських фракцій Київської міської ради VIII скликання, звертаємося до Вас призначити на посаду голови Київської міської державної адміністрації Кличка Віталія Володимировича, обраного Київським міським головою на чергових виборах 25 жовтня 2015 року», – йдеться у зверненні голів депутатських фракцій Київради.

Серед тих, хто поставив підпис – і прізвище очільника фракції “Свобода” Юрія Сиротюка.

Між тим, відомо, що дії Кличка жорстко і принципово критикують провідні діячі “Свободи”, зокрема колишній народний депутат Юрій Левченко. Днями у відеозверненні в соцмережах Левченко роз’яснив свою позицію щодо перебування Кличка на посаді керівника КМДА. Він вважає, що Кличка треба звільняти…

Однак не варто міняти шило на мило, як мовиться. Якщо Офіс президента справді хоче домогтися панування демократії в столиці і його дії не є бутафорією, то варто оголосити у Києві перевибори міського голови. І нехай кияни обирають нового керманича, у такому разі це буде політична еволюція.

Якщо до Віталія Кличка є претензії у центральної влади, то чому оновлені правоохоронні органи досі не дадуть його діям правової оцінки?

На фото: Революція Гідності. Майдан. Не забули часом?

Фото: “Український репортер”

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *