Експомічник Пшонки працює радником заступника голови Офісу президента — «Радіо Свобода»

Колишній діяч Держприкордонслужби, генерал та експомічник Артема Пшонки (сина генпрокурора часів Януковича Віктора Пшонки) Вадим Слюсарєв працює радником першого заступника керівника Офісу президента Сергія Трофімова.

Про це йдеться у відповіді Офісу президента на запит «Радіо Свобода».

«За інформацією, наданою Департаментом управління персоналом Офісу президента України, Слюсарєв Вадим Олексійович є радником першого заступника керівника Офісу президента України (поза штатом)», ‒ повідомили в ОП.

“Про вплив генерала-прикордонника періоду Януковича на формування списків мажоритарників від президентської партії розповідали раніше журналісти програми «Схеми: корупція в деталях» (спільний проект Радіо Свобода і телеканалу «UA:Перший») ‒ у розслідуванні «Приховані обличчя нової влади. Хто стоїть за командою Зеленського в Харкові?».

Журналісти проаналізували, хто представляв інтереси партії «Слуга народу» на Харківщині, і виявили: низка уповноважених осіб кандидатів від президентської політсили на мажоритарних округах працювали у фірмах Вадима Слюсарєва або мали з його компаніями спільні контакти.

Генерал Слюсарєв. Фото із сайту nationalcorps.org

Серед народних депутатів-мажоритарників від партії «Слуга народу» із Слюсарєвим, як виявили «Схеми», пов’язані переможець в 170-му окрузі Андрій Одарченко, в 173-му ‒ Олександр Бакумов, в 179-му ‒ Олексій Кучер (нині голова Харківської ОДА) та у 181-му ‒ Дмитро Микиша. Деякі з них заперечили такий зв’язок зі Слюсарєвим або запевнили, що просто знайомі з ним”, – зазначає «Радіо Свобода».

Фото: Український репортер”

Like

Світлана

Редактор “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *