Екс-директорку Бібліотеки української літератури в Москві засудили на чотири роки

Міщанський суд Москви визнав винною в екстремізмі і розтраті коштів установи і засудив до чотирьох років позбавлення волі умовно колишню директорку Бібліотеки української літератури Наталію Шаріну. Також Шаріній призначили покарання у вигляді випробувального строку на чотири роки.

Позов Бібліотеки про відшкодування збитків на суму понад 2 мільйони рублів передадуть до цивільного суду і розглянуть окремо.

За версією слідства, 59-річна Шаріна поширювала заборонену в Росії книгу українського націоналіста Дмитра Корчинського, а також витратила кошти бібліотеки на свій захист у суді.

Нагадаємо, 28 жовтня 2015 року в Бібліотеці української літератури в Москві відбулися обшуки, після чого її директора Наталію Шаріну затримали за поширення забороненої в РФ книги Дмитра Корчинського і порушили проти неї карну справу. Її відправили під домашній арешт.

5 квітня 2016 року директорці висунули ще одне звинувачення – розтрата коштів. За версією слідства, в 2011-2013 рр. Шаріна витратила на свій захист під час першої кримінальної справи проти неї кошти Бібліотеки – 1 мільйон 187 тисяч рублів.

Like

Рост

Журналіст “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *