Двоє заступників глави Офісу Президента захворіли на коронавірус

У двох заступників глави Офісу президента Андрія Єрмака ㅡ Юлії Ковалів та Андрія Смірнова  підтвердили коронавірусне захворювання. Вони пішли на самоізоляцію.

Про це у Фейсбуку повідомила Юлія Ковалів.

Юлія Ковалів також зазначила, що захворів її чоловік та діти. Наразі вони під наглядом лікаря, почуваються задовільно. Також Ковалів запевнила, що усіх, з ким контактувала упродовж минулого тижня, повідомила про захворювання.

Водночас прес-секретар президента Юлія Мендель повідомила, що президент Володимир Зеленський та глава його офісу Андрій Єрмак здорові.

Раніше Зеленський сказав, що хотів умисно інфікуватися. Натомість COVID-19 був у його дружини Олени Зеленської та 7-річного сина.

Нагадаємо, що п’ятий президент Петро Порошенко з 29 вересня до 13 жовтня лікувався від COVID-19. Також хворіла лідерка партії «Голос» Кіра Рудик. Наприкінці серпня COVID-19 підтвердили у лідерки партії «Батьківщина» Юлії Тимошенко, але вже 11 вересня вона одужала.

Також багато політиків світу перехворіли коронавірусом. Нещодавно коронавірус підтвердили у президента Польщі Анджея Дуди. Також коронавірусне захворювання було у президента США Дональда Трампа, прем’єр-міністра Великої Британії Бориса Джонсона.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *