Десять депутатів з фракції “Голос” вимагають проведення з’їзду і обрання нового керівництва партії

Група депутатів з парламентської фракції “Голос” заявила, що керівництво партії відійшло від демократичних та антиолігархічних принципів. Вони вимагають проведення з’їзду та проведення нових виборів керівництва партії.

Відповідну заяву розмістила на сторінці у Фейсбуці депутатка Соломія Бобровська.

У цьому документі зазначається (цитуємо): «Голос» перестав бути собою. Цінності, які ми декларували під час парламентських виборів, зараз діаметральні до дій керівництва партії.

Ми, десять народних депутатів «Голосу» не можемо закривати очі та ігнорувати те, що керівництво партії відійшло від демократичних та антиолігархічних принципів. Коли ми намагались конструктивно вирішити ці розбіжності – на нас почався тиск.

Проте ми не дозволимо керівництву партії та фракції й далі ховатись за нашою репутацією, ухвалюючи рішення, що суперечать цінностям нашим та наших виборців.

Ми не поділяємо відмову керівництва від захисту антикорупційних органів і боротьби з корупцією. Зареєстрований керівництвом партії та фракції законопроєкт №5253 – це тиск на НАЗК.

Ми розчаровані відмовою керівництвом партії та фракції підписувати постанову про звільнення Генпрокурорки Венедіктової.

Ми засуджуємо ведення керівництвом перемовин про можливу коаліцію з Слугами Народу. Ми не бачимо себе в коаліції з політичною силою, що покриває Татарова та Степанова, призначає Шкарлета та кидає за ґрати політв’язнів.

Засуджуємо й рішення керівництва підтримати меморіальний проєкт Бабиного Яру, який курується і фінансується російськими олігархами

Ми обурені порушенням з боку керівництва партії принципів внутрішньопартійної демократії та прозорості.

Зараз керівництво партії монополізувало всі ресурси, одноосібно приймає рішення про їх витрати та не бажає оприлюднювати звіти про витрачені партійні кошти.

Ми вимагаємо проведення з’їзду та провести нові вибори керівництва партії”.

Фото: journalist.today

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *