Данія дозволила добудувати Північний потік-2

Датське енергетичне агентство ратифікувало всі дозвільні документи для компанії Nord Stream 2 AG, що дозволить Росії безперешкодно добудувати Північний потік – 2.

Як повідомляється на сайті агентства, в червні компанія подала запит на внесення відповідної поправки до отриманого в листопаді минулого року дозволу на будівництво трубопроводу в данській виключній економічній зоні Nord Stream 2 AG.

У Копенгагені відзначили, що трубоукладальні судна з якірним позиціонуванням можна використовувати як окремо, так і в поєднанні з кораблями, оснащеними системою динамічного позиціонування.

“Рішення приймається згідно з Законом про континентальний шельф і на основі зобов’язань Данії Конвенції ООН по морському праву. Тут Данія зобов’язана дозволити будівництво транзитних трубопроводів з урахуванням безпеки, ресурсів і навколишнього середовища”, – сказано в повідомленні.

Уточнюється, що будівництво буде вестися за межами зони, де не рекомендуються роботи на морському дні через ризик, створюваний похованими запасами хімічної зброї.

Нагадаємо, раніше конгресмен-республіканець Стівен Вомак на своїй сторінці у Twitter повідомив про те, що Сенат США вніс в проект бюджету національної оборони статті про введення додаткових санкцій відносно російського газопроводу Північний потік-2.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *