“Блок Петра Порошенка” втратив ще два “штики”. Пішли депутати, які мігрували із “Самопомочі”

Народні депутати Віктор Кривенко (на фото ліворуч) і Павло Кишкар (праворуч) вийшли із фракції “Блок Петра Порошенка”. Про таке своє рішення вони оголошували ще в грудні 2017 року.

“Причини, які змусили нас перебувати у фракції, більше не актуальні. Перебування у фракції ніяким чином не наблизило звільнення Гонтаревої чи зняття з посади російського громадянина Труханова.

Ми не голосували ні за пенсійну реформу, ні за кодекси, ні за “аудитора з торби” НАБУ, ні за декларації для громадських активістів-антикорупціонерів.

Утиски НАБУ, тиск на Антикорупційний комітет, Роттердам + та купа іншого, проти чого ми виступаємо.

Ми зачитали заяву, що і далі клеймитимемо Ліпецьку фабрику, вимагатимемо відставки Гонтаревої, голосуватимемо на свій розсуд.

Відводимо собі залишок зими-літо для вимагання та втілення ключових позицій з коаліційної угоди. Відкриті списки, недоторканність. Безпековий та економічний блоки угоди. Там вірно все написано. Але не виконується. Якщо не будуть виконані ключові вимоги – вийдемо з коаліції”, – писав тоді нардеп Кривенко у Фейсбуку.

Таким чином, кількість членів “БПП” скоротилася зі 138 до 136.

Варто сказати, що  Віктор Кривенко є головою “Народного Руху України“, а Павло Кишкар – його заступником. До парламенту вони потрапили за списками “Об’єднання “САМОПОМІЧ», однак перейшли до “БПП”.

Like

Рост

Журналіст “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *