Мер Конотопа Семеніхін заявив, що міську раду атакували тітушки (+відео)

В Конотопі під час засідання міськради виник конфлікт між прихильниками мера Артема Семеніхіна та його опонентами. Працівники поліції розборонили конфліктуючі сторони. П’ятдесят найбільш активних порушників громадського порядку доставлені до відділу поліції. Під час сутички постраждало четверо правоохоронців.

Про це повідомляє Національна поліція. І стверджує:

“Оскільки на засіданні були присутні містяни та громадські активісти, працівники поліції стали стіною між протиборчими сторонами, щоб не допустити масових безладів та жертв серед громадян”.

Водночас мер міста Артем Семеніхін в соцмережах розповів, що міську раду атакували тітушки, що рядові поліцейські виступили на захист демократії, дали відсіч тітушкам, захистили громадян.

Семеніхін каже, що вперше побачив, як “поліція ставила тітуханів на коліна”.

За його словами, в коридорах, приміщеннях міськради видно багато крові. “Це був напад на мене особисто, на моїх однодумців”, – говорить мер. І додає, що депутати-регіонали намагалися проголосувати за його відставку, однак їм не вистачило голосів і вони втекли.

Семеніхін гостро розкритикував губернатора Сумщини, вимагаючи від керівництва держави відправити його у відставку. Він також має серйозні претензії за цю бійку до начальника місцевої поліції.

Артем Семеніхін є представником ВО “Свобода”, він принципово відстоює в місті проукраїнські позиції, воює з “руським міром”.

На фото: Артем Семенихін
Фото із сату http://www.sumynews.com

Відео:

Відео UA:СУМИ

 

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *