Австралія приєдналася до нових санкцій ЄС і США проти Росії

Разом з ЄС, США та Канадою персональні санкції через захоплення Росією українських кораблів у Керченській протоці запровадила також і Австралія.

Ці санкції є ще одним прикладом того, як міжнародна спільнота виступає проти Росії, повідомив міністр закордонних справ Великої Британії Джеремі Хант у своїй заяві.

У міністерстві нагадали, санкції ЄС не дозволять зазначеним особам здійснювати поїздки у межах ЄС і заморожують будь-які активи у ЄС, пов’язані з ними, – повідомляє 24tv.

ЄС разом з Австралією, Канадою і США наклав санкції на окремих осіб за їх роль в застосуванні Росією військової сили проти 3 українських суден та їх екіпажів у Керченській протоці і Чорному морі в листопаді 2018 року,
– йдеться в заяві.

Окрім того, у зовнішньополітичному відомстві країни заявили, що Велика Британія послідовно засуджує усі випадки російської агресії щодо України, а також – незаконну анексію Криму Росією п’ять років тому.

“Велика Британія і наші міжнародні партнери у ЄС, Австралії, Канаді та США направили Росії однозначний сигнал про те, що їх напад на українські судна у Керченській протоці і Чорному морі в минулому році був абсолютно неприйнятним”, – вважає Хант.

Він наголосив, що Британія буде продовжуватиме відповідати на зусилля Росії з дестабілізації України. Хант також закликав Росію негайно звільнити 24 затриманих українських військовослужбовців і повернути захоплені судна.

Зазначимо, ще у 2017 році уряд Австралії прийняв рішення щодо продовження фінансових обмежень проти фізичних та юридичних осіб з Росії, анексованого Криму та окупованих територій Донеччини та Луганщини ще на 3 роки. Австралія продовжила санкції проти Росії відразу на три роки

 

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *