Аваков заявив, що Україна повинна мати свій план у разі смерті Путіна

Про те, що Українська армія повинна бути готовою звільнити окуповані Росією території обговорюється давно у нашому суспільстві.

Ця тема пролунала і у телепрограмі “Свобода слова Савіка Шустера”. Ексміністр внутрішніх справ України Арсен Аваков заявив у студії:

“Припустимо, Путін готовий на якусь процедуру мирної передачі влади. І тоді ми також готові. А якщо він не готовий до такої процедури, мають бути готові решта наших служб.

Військові мають бути готові по-своєму, дипломати та переговорники мають бути готові по-своєму. А суспільство має підтримувати цю готовність.

У нас має бути, умовно кажучи, 5-6-7 папок… військовий сценарій. А раптом трапилося щось у Російській Федерації. Раптом розпочалися дезінтеграційні процеси. Раптом – ну немає у нас такого щастя – Путін помер, а ми не готові, а нам треба бути готовим”.

До речі, колишній керівник Донецької військово-цивільної адміністрації, президент Спілки «Бойове братерство України» Павло Жебрівський в інтерв’ю “Українському репортерові” розповів, що наша держава має всі можливості, щоб повністю вигнати російських загарбників з окупованих районів Донецької та Луганської областей.

-Мені згадуються слова Джохара Дудаєва: “Московська імперія закінчиться тоді, коли зійде сонце України”, – говорить Павло Жебрівський. – При нормальному урядуванні в Україні за два роки реально повернути окуповані райони Донбасу за допомогою короткої мілітарної операції. А ось щоб повернути Крим, потрібно розвалити Московію. Не забуваймо, що Україна – благословенна земля і коли вона дасть людям можливість бути заможними й вільними, тоді й розвалиться Московія. І ми обов’язково приб’ємо щит на воротах Кремля”.

Дивіться повне відеоінтерв’ю з Павлом Жебрівським: 

Читайте також:

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *