Арестович визнав помилку і написав заяву про звільнення з Офісу Президента України

Радник Офісу Президента України Олексій Арестович заявив, що написав заяву про звільнення після “принципової помилки”. 

Про це Арестович у Facebook

“Написав заяву про звільнення з посади. Хочу показати приклад цивілізованої поведінки: принципова помилка, значить, у відставку”.

Арестович написав заяву на ім’я глави ОП Андрія Єрмака.


Як розповідав “Український репортер”, радник Офісу президента Олексій Арестович під час розмови в телеефірі з російським опозиціонером Марком Фейгіним заявив, що українська ППО збила російську ракету Х-22, і та впала на будинок у Дніпрі. Його слова викликали великий резонанс у суспільстві, обурення та жорстку критику. Слова Арестовича одразу ж почали поширювати російські пропагандисти.

Гостро відреагував у соцмережі на “новину” Арестовича мер Дніпра Борис Філатов, заявивши, що Арестовичем має зацікавитися СБУ. Журналіст LIGA.net Юрій Смірнов зазначив, що для західних ЗМІ Арестович – не просто позаштатний радник глави ОП Андрія Єрмака, а одне з головних джерел інформації, “видатний розвідник та помічник президента”. У звʼязку з цим його слова мають велику вагу. Журналіст закликав владу розібратися зі статусом Арестовича та його доступом до важливої інформації.

Згодом сам Арестович відреагував на хейт у Facebook. Він не спростував свої слова щодо ППО і закликав українців “бути розумнішими”, заявивши, що ніхто у світі не звинуватить у трагедії в Дніпрі Україну.

“Вина РФ однозначна і не може бути ні розмита, ні послаблена. Усі чудово розуміють – не було б російського удару, не було б трагедії – незалежно від конкретного механізму її наступу. Будинок у Дніпрі зруйнувала російська крилата ракета типу Х-22. Жодна ракета ППО і близько не могла б заподіяти і половини таких руйнувань”, – написав Арестович

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”