Агентство “РІА Новини” вчинило державну зраду – Луценко

Правоохоронні органи мають докази державної зради з боку російського інформагентства “РИА Новости Украина”. Про це повідомив генеральний прокурор Юрій Луценко.

“Прокуратура АР Крим і СБУ сьогодні перейшли до активної фази знешкодження антиукраїнської діяльності чергової російської медіа-структури.

Після заборони нащадків Геббельса з Рашатудей російські державні пропагандони відкрили в Києві “РИА Новости Украина”.

Слідство має докази виконання добре проплачених антиукраїнських атак цією структурою, участі громадян України (які одночасно отримали громадянство РФ) в цій дезінформаційній війні.

Дії даних осіб підпадають під ознаки статті 111 КК – державна зрада”, – написав у Фейсбуку генпрокурор Юрій Луценко.

Як повідомляв “Український репортер”, зранку СБУ проводить обшуки в офісі російського інформагентства “РИА Новости” в Києві, затримали його керівника Кирила Вишинського.

Виявляється, він отримував з Москви завдання проводити підривні інформаційні акції в Криму, а пізніше – підтримувати “ЛНР/ДНР”. Про це повідомив заступник голови СБУ Віктор Кононенко. За його словами, навесні 2014 року Вишинський отримав завдання поїхати в Крим і готувати матеріали, які виправдовують анексію.

Після повернення до Києва мав завдання готувати матеріали на підтримку самопроголошених республік на Донбасі. За це отримував гроші з Росії. Спочатку їх переказували в Сербію, а вже звідти до Києва – 53 тисячі євро щомісяця.

Вишинського спецслужби розробляли як українського громадянина, однак під час обшуків у нього вдома був знайдений паспорт громадянина РФ, а також російські державні нагороди.

Like

Рост

Журналіст “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *