480 тисяч доларів у джипі “Range Rover”. Подробиці затримання Гримчака і Овдієнка (+фото, відео)

Учора, 14 серпня правоохоронці затримали заступника міністра з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб Юрія Гримчака, а також його помічника Ігоря Овдієнка (брата дружини Гримчака).

Як повідомляв “Український репортер” з посиланням на НАБУ, ці чиновники нібито за здійснення ними впливу на прийняття рішень особами, уповноваженими на виконання функцій держави, вимагали від представника юридичної особи неправомірну вигоду в загальній сумі 1,1 мільйона доларів. Під час одержання частини коштів ( 480 тисяч доларів) вони були затримані «на гарячому».

Того ж дня, генпрокурор Юрій Луценко розповів, що підозрювані “вимагали кошти за вплив на рішення судів та чиновників Мінкультури для прийняття замовлених рішень”.

З інших джерел відомо, що спочатку Гримчака затримали у Києві на Подолі біля одного з супермаркетів. Згодо було проведено обшуки у його будинку.  У його службовому кабінеті в міністерстві знайшли докази злочину.

Того ж дня, близько 20:00 на проспекті Перемоги, поблизу метро “Нивки” затримали Ігоря Овдієнка. Правоохоронці знайшли 480 тисяч доларів у джипі “Range Rover”.

Відео СБУ про затримання Гримчака і Овдієнка.

https://youtu.be/oiYf9lJ9W7Q

З біографії Гримчака відомо, що народився у 1965 році в Донецьку. Закінчив  Макіївський інженерно-будівельний інститут за спеціальністю будівельні та дорожні машини та устаткування і здобув кваліфікацію інженера-будівельника-механіка; Дніпропетровський регіональний інститут державного управління Української Академії державного управління при Президентові України за спеціальністю державне управління та здобув кваліфікацію магістра державного управління.

З листопада 2007 року по грудень 2012 року – народний депутат України VI скликання. Голова підкомітету з питань депутатської етики комітету Верховної Ради України з питань Регламенту, депутатської етики та забезпечення діяльності Верховної Ради України. Член Лічильної комісії Верховної Ради України VI скликання.

З жовтня 2016 року по березень 2017 року – радник міністра з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України. 10 березня 2017 року призначений заступником міністра з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України

 

 

Фото із сайту u-news.com.ua

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *