“Всім стояти!” У Росії шестикласник поставив дітей до стіни і відкрив стрілянину

Стрілянина в школі знову сталася в Росії. Учень в селищі Сарс Пермського краю перед тим як відкрити стрілянину, поставив дітей до стіни.

Шестикласник забіг до свого класу, поставив дітей до стіни та з криком «Всім стояти!» зробив два постріли — в стелю та двері. Про це повідомляють російські ЗМІ.

Відомо про одного постраждалого — учневі осколком скла порізало ногу. Батьки школярів розповіли, що ногу пошкодив один з учнів молодших класів. Більше постраждалих немає.

Зараз усі школярі евакуйовані, їх відправили додому. Учень відкрив вогонь з вкраденого у батька мисливського карабіна «Сайга».

Він зізнався, що хотів розправитися з дівчинкою, яка його ображала. З’ясувалося, що підліток знаходився в передістеричному стані. Також у своєму вчинку він звинуватив батька, який знущався з його матері.

Під час стрілянини підліток вигукував фразу: «У мене вселився Бог!». Знешкодити його вдалося директорці школи, яка вийшла зі свого кабінету і вмовила стрілка зайти до себе. Підліток не буде притягнутий до кримінальної відповідальності, оскільки ще не досяг 16-річного віку.

Нагадаємо, раніше стрілянина в Пермському університеті відбулася у понеділок, 20 вересня. 18-річний стрілець Тимур Бекмансуров, який вбив вісьмох людей, помер в лікарні під час операції. Спочатку повідомлялося, що злочинець був ліквідований під час затримання, проте стало відомо, що підозрюваний вижив і у важкому стані був доставлений в лікарню.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *