Володимир Зеленський: про план нашого контрнаступу у кремлі знали ще до його початку

Президент Володимир Зеленський заявив, що не розголошуватиме жодних деталей плану дій Збройних сил України, бо чим менше людей знає про цей план, тим скоріше настане перемога.

Про це він сказав під час пресконференції 25 лютого.

“Я не зможу сказати вам деталі цього плану, бо… чим менше людей знає про плани української армії, тим швидше буде перемога і неочікуваний результат для росіян. І скажу вам відверто − наші контрнаступальні дії восени минулого року були на столі у кремлі до того, як почались контрнаступальні дії. Крапка”.

Зеленський визнав, що наразі дійсно “не все йде по плану і не все залежить від нас”.

Він пояснив, що деякі речі залежать від України, а деякі речі залежать від партнерів, тому є “затягування тих чи інших процесів”.

“Головне − мати план. І цей план є”, − заявив Зеленський.

Питання про майбутню стратегію України у війні і про те, чи готують ЗСУ новий контрнаступ, цікавило кількох журналістів, але президент наголосив, що не розкриватиме жодних деталей.

“Є план. План чіткий. Деталі вам не можу сказати. Не маю на це права. Цей план повязаний зі зміною керівництва, там є відповідні зміни. (Більш детальних − ред.) планів буде готуватись кілька через витік інформації”, − підсумував Зеленський.

Раніше міністр оборони Рустем Умєров заявив, що влада має План дій щодо захисту країни на 2024 рік, але публічно про нього не говорить.
“Він потужний, він сильний, він дає не тільки надію, але й дасть результат у 2024 році”, − запевнив Умєров.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *