В окупованому Криму замість фільму про “ЛНР” показали “Позивний “Бандерас” про героїв АТО

У незаконно окупованому Севастополі під час кінофестивалю «Золотий витязь» не відбувся показ фільму «Ополченочка», знятого у терористичній «ЛНР».

Про це повідомляє Крим.Реалії.

На відео, опублікованому в YouTube видно, що фільм «Ополченочка» не змогли запустити в севастопольському кінотеатрі «Москва», після чого Разум заявив, що це «диверсія». Він стверджує, що «замість фільму «ЛНР» демонстрували картину про героїв АТО».

Виявилося, що замість «Ополченочкі» показали фільм «Позивний «Бандерас» – це українська стрічка, випущена у 2018 році, яка розповідає про групу розвідників на чолі з досвідченим капітаном Антоном Саєнко (позивний «Бандерас»), які намагаються запобігти диверсії та знешкодити російського підривника «Ходока».

Президент фестивалю Микола Бурляєв заявив, що його помічники помилково завантажили не той фільм у мережі, не перевіривши, що вони виводять на екран.

«Автори цього фільму з «ЛНР» і «ДНР», вони прислали посилання на фільм у самий останній момент, вже просто за кілька годин до показу», – зазначив Бурляєв, повідомляє Московський комсомолець.

При цьому український фільм представили в титрах як «Ополченочка», але до кінця не показали, пояснивши це зламаним кінопроектором.

Коли почали показувати фільм, швидко автори зрозуміли, що це не їхній фільм, зупинили, перезарядили вже їх версію, і коли почали показувати вже її, згоріла лампа в проекторі.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *