Полковник СБУ Дмитро Бакаєв залишив передсмертну записку

У Києві виявили мертвим полковника СБУ. Співробітник спецслужб на ім’я Дмитро Бакаєв скоїв самогубство, вистріливши собі у скроню з табельної зброї. Інцидент стався у п’ятницю, 25 серпня.

Як повідомляє Обозреватель, з посиланням на джерело у правоохоронних органах, причиною смерті став кредит на житло. Бакаєв розраховував на 30 тисяч грн від держави, обіцяні тим, хто працює на фронті, але не бере участі у бойових діях. Однак йому не вдалося отримати ці виплати.

Біля тіла полковника також знайшли передсмертну записку. У ній Бакаєв пояснив причини такого відчайдушного кроку.

“В моїй смерті прошу винити П… (на сайті “Обозреватель” наведено прізвища. -УР) за його особисте упереджене ставлення до мене, нівелювання статусу як працівника, приниження моєї честі та гідності, постійні причіпки до роботи, яку я виконую, та крики на мене, а також незрозумілі вказівки щодо відпрацьованих документів, які неможливо виконати. Окрім того, методи керівництва Ю… перетворили це управління на концтабір, в якому неможливо працювати ні морально, ні фізично”, – написав він.

Наразі обставини смерті співробітника встановлюють у межах кримінального провадження, яке розслідують слідчі Національної поліції України.

“Служба безпеки України висловлює щирі співчуття рідним та близьким загиблого співробітника. Спецслужба надає максимальне сприяння Нацполіції для повного, об’єктивного та неупередженого розслідування”, – додали в пресслужбі СБУ.

Бакаєв обіймав посаду заступника начальника управління спецзв’язку.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *