Телеканал Рада помилково “поховав” Руслана Стефанчука

Парламентський телеканал “Рада” під час прямої трансляції 11 січня ввів в оману телеглядачів, продемонструвавши фотографію голови Верховної Ради України (ВРУ) Руслана Стефанчука під час повідомлення про смерть голови Європарламенту Давида Сассолі.

У зв’язку з невдалою версткою текстових і графічних блоків, рухомий рядок із повідомленням про смерть Сассолі “загубився” на тлі великого зображення Стефанчука. У підсумку глядачі могли прочитати текст “Руслан Стефанчук. Голова Верховної Ради України. РАПТОВО ПОМЕР”.

Ліворуч на екрані розміщено текст співчуття, у якому Стефанчук повідомляє про те, що пішов із життя справжній друг України, президент Європарламенту Давид Сассолі.

“Під час російської ескалації на кордонах України навесні 2021 року він закликав Росію зробити крок назад. А також неодноразово наполягав на санкціях проти Росії та Білорусі. Висловлюю найщиріші співчуття із приводу тяжкої втрати рідним, близьким та всім друзям. Вічна пам’ять”, – навів телеканал співчуття Стефанчука, яке спікер ВРУ розмістив раніше на своїй сторінці у Фейсбуку.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *