Українському СМЕРШу: візьміть в полон декількох російських нацистів 64-ї бригади, решту – знищіть!

Видання «Український репортер» 5 квітня опублікувало мою статтю «Українська операція «Лють меча Арея»: знищимо москальський фашизм-нацизм – врятуємо цивілізацію».

В ній, зокрема було зазначено: «Бійцям «Українського СМЕРШУ» наказ: після виявлених у Бучі, Ірпені, Гостомелі злочинів, вчинених проти мирного населення, ніякого жалю і пощади до російських фашистів-нелюдів-виродків НЕ ПОВИННО БУТИ! Ні до поранених, ні до контужених, ні до тих, хто здається в полон і молить пощади!

ЗНИЩУВАТИ, ЗНИЩУВАТИ, ЗНИЩУВАТИ у будь-який доступний спосіб, де тільки можна, без пощади і жалю!!!

Розпочинаємо українську операцію «ЛЮТЬ МЕЧА АРЕЯ»: масове безжальне «полювання» (сафарі) і жорстку «рибалку» на російських фашистів-нацистів по всьому світу (Біблія: До римлян 12:19:21 «…дайте місце гніву Божому»).

Додаткові інструкції для проведення акції тотального знищення і утилізації російських фашистів-нацистів отримаєте окремо. ВИКОНУВАТИ НЕУХИЛЬНО! Трупи нелюдів зафіксувати на фото і відео для виставлення в соціальних мережах. Наявні у них документи, жетони (особисті номери), фотографії, телефони вилучити для ідентифікації особи, щоб потів повідомити батькам, які народили і виховали таких виродків. Підлягають суровому покаранню (виключно до ліквідації) і їх батьки.

Всі дані російських військовослужбовців в/ч 51460 (п.і.п., дата народження, звання, особистий номер, телефони, адреса проживання і т. д.), які перебували в Бучі після її захоплення і вчинили злочини проти мирного населення, встановлені (див. тут).

Радник глави ОП Олексій Арестович опублікував список російських військових частин і підрозділів, які вчинили воєнні злочини в Бучі, Гостомелі, Ірпені. Про це він повідомив на своїй сторінці у Фейсбуку (цитую мовою оригіналу):

— 64 отдельная мотострелковая бригада 35 армии Восточного военного округа;
— 5 отдельная танковая бригада 36 армии Восточного военного округа;
— 331 парашютно-десантный полк 98 воздушно-десантной дивизии;
— 137 парашютно-десантный полк 106 воздушно-десантной дивизии;
— 104 и 234 десантно-штурмовые полки 76 десантно-штурмовая дивизии;
— 14 и 45 отдельные бригады специального назначения;
— 63 отряд полиции особого назначения Росгвардии;
— 155 отдельная бригады морской пехоты Тихоокеанского флота.

ГУР Міноборони України виклало у відкритий доступ список військовослужбовців російської 64 окремої мотострілецької бригади 35-ї загальновійськової армії РФ, які можуть бути причетні до масових убивств цивільних громадян у Бучі. Список особового складу бригади.

За добу до появи публікації «Український СМЕРШ» отримав конфіденційну інформацію про те, що Генеральний штаб ЗС РФ прийняв рішення: всіх військовослужбовців в/ч 51460 64-ї мотострілецької бригади 35-ої загальновійськової армії РФ, які чинили масові вбивства, гвалтування дівчат і жінок,катування, насильствомирних жителів Бучі, знову повернуть на передову і кинуть на прорив у самому небезпечну місці як «штрафників» у роки Другої світової війни.

Мета – поголовне знищення, щоб вони не потрапили в полон або добровільно не здалися і не свідчили про злочини вчинені в Бучі та інших населених пунктах Київської області. Ті, хто відмовиться йти в бій будуть «зачищені» спецгрупою ФСБ, яка уже прибула до Бєлгорода, куди з Білорусі передислокують 64-ту бригаду.
ГУР МО України підтвердило, що російських військових, які чинили звірства у Бучі на Київщині, знову повертають в Україну.

«64-а мотострілецька бригада 35-ої загальновійськової армії РФ, військовослужбовці якої чинили масові вбивства мирного населення в Бучі, буде повернута на територію України. Російське командування не проводитиме ротацію особового складу в цьому підрозділі та знову кидає його на передову»,- повідомила військова розвідка.

Станом на 4 квітня, за даними ГУР, бригаду вивели з України в Білорусь, і вона перебувала поблизу міста Мозир.«До 6 квітня особовий склад доправлять залізницею до російського Бєлгорода. Після лише дводенного відпочинку їх планують повернути в Україну в одну з «найгарячіших» точок (орієнтовно – харківський напрямок). Зазвичай, російські підрозділи що покидають зону бойових дій отримують набагато більше часу на відновлення і відпочинок», – вказують у ГУР.

За даними розвідки, такий графік вказує на те, що на 64-у бригаду очікують «спеціальні завдання». «Перше з них – залякування жителів населених пунктів України. Ті, хто чинив злочини геноциду в Бучі можуть повторити це знову в інших містах. Ще одна мета швидкого повернення 64-ї бригади на територію України – швидка «утилізація» непотрібних свідків. Тобто, передислокація на таку ділянку фронту, де у них не буде шансів залишитися живими, щоб унеможливити надання свідчень у майбутніх судах», – йдеться в повідомленні ГУР МО України.

У ГУР також додали, що, за їхніми даними, особовий склад підрозділу, «усвідомлюючи резонанс подій в Бучі і відповідальність за скоєні злочини, масово опирається поверненню в Україну».
***
Зазначу, що президент Ради ООН з прав людини Федеріко Вільєгас 31 березня оголосив про створення комісії для розслідування воєнних злочинів та інших зловживань, скоєних під час вторгнення Росії в Україну (повідомлення Укрінформ із посиланням на. Раду ООН з прав людини).

Комісія складається з трьох осіб – Еріка Месе з Норвегії (голова), ЯсминкиДжумхур з Боснії та Герцеговини й Пабло де Грейффа з Колумбії.

Створення такої комісії передбачено резолюцією Ради з прав людини від 4 березня 2022 року. У документі сказано, що РПЛ вирішила створити незалежну міжнародну комісію з розслідування у складі трьох експертів, яких призначає президент.

Комісія, зокрема, має «збирати, узагальнювати та аналізувати докази порушень та зловживань, включаючи їхній гендерний аспект, та систематично реєструвати і зберігати всю інформацію, документацію та докази, зокрема інтерв’ю, свідчення свідків та матеріали судової експертизи, відповідно до стандартів міжнародного права, з урахуванням будь-яких майбутніх судових розглядів».

Комісію створено на один рік, і вона має доповісти РПЛ усно про свою роботу у вересні 2022 року та підготувати письмову доповідь до березня 2023 року, а також звітувати перед Генеральною Асамблею ООН.
Голова комісії Ерік Месе працює суддею і є колишнім головою Міжнародного кримінального трибуналу з розслідування геноциду в Руанді.

Ясминка Джумхур – колишня суддя, нині омбудсмен з прав людини у Боснії та Герцеговині.
Пабло де Грейфф – колишній радник з питань правосуддя в міжнародних організаціях та директор програми правосуддя перехідного періоду у Нью-Йоркському університеті.

Україна, США, Польща та інші країни звинувачують Росію у скоєнні воєнних злочинів на території нашої держави. Свідчення очевидців, фотографії, відео та супутникові знімки демонструють цілеспрямовані обстріли цивільного населення та руйнування житлових будинків, шкіл, лікарень, цивільної інфраструктури.
Розслідування воєнних злочинів РФ розпочали також Міжнародний кримінальний суд, ОБСЄ та близько десяти країн.

Україна створила міжнародну правову робочу групу з питань відповідальності за злочини, скоєні в Україні. Група має надавати підтримку у забезпеченні правосуддя для жертв міжнародних злочинів, вчинених Росією.Про це повідомила генеральна прокурорка Ірина Венедіктова.

«Сфера її компетенції включатиме надання рекомендацій щодо притягнення до відповідальності, у тому числі через ООН та регіональні організації. Також вона надаватиме консультації та забезпечуватиме потенційне представництво у цивільних і кримінальних справах, у тому числі тих, які підпадають під дію законів універсальної юрисдикції, задля забезпечення притягнення до відповідальності та отримання репарацій у національних юрисдикціях. Крім цього Робоча група надаватиме стратегічні настанови щодо співпраці України з Міжнародним кримінальним судом», — йдеться у повідомленні.

До складу групи увійшли провідні світові юристи із прав людини та юридичні експерти з фірми Covington&Burling LLP із США на чолі з Ніхілом Гором, французької фірми Sygna Partners на чолі з Люком Відалом, а також фірми Withers на чолі з Еммою Ліндсі.

Як зазначила Венедіктова, члени робочої групи, а також юристи та науковці, які надаватимуть підтримку, будуть виконувати свою роботу на безоплатній основі.

Верховна Рада законом визнала, що «РФ є державою-терористом, однією з цілей політичного режиму якої є геноцид Українського народу, фізичне знищення, масові вбивства громадян України, вчинення міжнародних злочинів проти цивільного населення, використання заборонених методів війни, руйнування цивільних об’єктів та об’єктів критичної інфраструктури, створення штучних гуманітарних катастроф в Україні або окремих регіонах. Політичний режим РФ є НАЦИСТСЬКИМ за своєю суттю, практикою та ідеологічно наслідує націонал-соціалістичний (нацистський) тоталітарний режим».
***
З урахуванням викладеного звертаюся до бійців «Українського СМЕРШУ», які беруть участь в операції «Лють меча Арея». Скоординуйте свою діяльність з ССО, ГУР і СБУ для взяття в полон до 10 російських військових 64-ї мотострілецької бригади, які перебували в Бучі, Ірпені, Гостомелі. Вони повинні дати свідчення Комісії ООН, Міжнародній правовій робочій групі і Генеральній прокуратурі України про всі обставини вчинених злочинів проти мирного населення, назвати прізвища виконавців вбивств, гвалтувань, катувань мирних жителів і командирів, які віддавали злочинні накази.

Решту російських нацистів в/ч 51460, як і всю 64-ту бригаду ЗНИЩІТЬ без жалю і пощади!

СЛАВА УКРАЇНІ! СМЕРТЬ МОСКАЛЬСЬКИМ НАЦИСТАМ!

Від імені «Українського СМЕРШУ» Григорій ОМЕЛЬЧЕНКО, Герой України, генерал-лейтенант СБУ, народний депутат України 2-6 скликань, член ПАРЄ (2006 – 2010)

Увага! Важлива інформація: список військовослужбовців рф, які безпосередньо причетні до злочинів у Бучі дивитися ТУТ.

Редакція

Редакція “Українського репортера”