В Болгарії Катерина Бужинська відмовилася від благодійного концерту, у якому лунатимуть пісні російською

Народна артистка України, лауреатка численних пісенних конкурсів Катерина Бужинська повідомила про свою принципову відмову від участі у благодійному концерті в Болгарії.

Популярна співачка пояснила свій вчинок так: вона вважає неприпустимим те, що на заході заради допомоги дітям України, які постраждали від рашистських окупантів, лунатимуть пісні мовою цього ж окупанта.

Народна артистка зазначає: “Я розумію, що зараз трендово і модно говорити про Україну, щось для неї робити. Усім хочеться бути на хвилі популярності України. Але проявіть хоча б трохи поваги до неї, за рахунок якої ви хочете піаритись”.

Катерина Бужинська також запитує: “В мене окреме питання до болгарського співака. Невже у вас в репертуарі немає пісень болгарською, що ви співаєте російською? Невже ви самі себе так сильно не поважаєте? Чи це така провокація? І до організатора – навіщо? Невже у вас не викликає когнітивного дисонансу те, що ви робите благодійний концерт для допомоги дітям України, що постраждали від окупанта, мовою окупанта?”

“На фото афіша концерту, від якого відмовляємось, і фото постраждалих українських дітей. Поясніть їм, чому ви співаєте мовою тих, хто їх скалічив”.


Від “Українського репортера” зазначимо: принциповий вчинок народної артистки Катерини Бужинської заслуговує на велику повагу. Шануємо справжніх, дійсно народних митців, які завжди проявляють безмежний патріотизм і правдиву любов до рідної України, у яких би куточках світу вони не перебували.

Редакція

Редакція “Українського репортера”