Шість мільйонів гривень лопатою з “Великого будівництва”

Час од часу чуємо, що ми – бідна країна. Дивно. Ось співробітники Державної фіскальної служби вилучили понад шість мільйонів гривень готівкою!

Під час обшуків офісних та житлових приміщень однієї із фірм виявили тендерну документацію та фінансово-господарські документи, що свідчать про факти розкрадання бюджетних коштів, чорнові записи та готівку на загальну суму понад 6 мільйонів гривень в еквіваленті.

Ця контора неодноразово вигравала публічні торги по програмі “Велике будівництво”.

Про це інформує Державна фіскальна служба.

Це ж лише знайшли під час одного обшуку, упродовж дня! А які ж суми тут “ходили” щодня?! І їх же не лише до своїх кишень клали корупціонери. Ці ж мільйони розходилися, розтікалися, розпливалися, розносилися по всіх своїх норах – тим, хто допомагав, сприяв, дахував, прикривав, підтасовував, фальшував… Називається усе це спрутом.

І не варто дивуватися, чому чиновники зберігають мільйони “під подушками”, мають яхти, приватні літаки, суперрозкішні авто, заморські палаццо в королівському стилі. Усе це добро – за бюджетні кошти, тобто за вкрадені (коли повернуть ці багатства до бюджету, конфіскують?).

От би ці гроші направити для зарплат медикам, які борються з коронавірусом, для оснащення лікарень! Але ж ні! Лікарі одержують мізерну зарплатню, а крадії з “Великого будівництва” раюють-жирують.

Щоправда, декого вже запроторили до буцегарні. Але ж тисячі хапуг щодня крадуть і крадуть, пожираючи надбання країни… Тому у них і лізе пельки, а народ здебільшого бідує.

Цікаво, хто є реальним бенефіціаром цієї контори. А їх і не побачимо! Бо якраз у цьому і фокус. І весь шахер-махер. Очевидно, її створили спецально для мішків з грошима. Сидять у конторі такі собі патентовані паразити, мутовані кліщі, злодії з досвідом облаштування нір при тій чи іншій владі. Їх треба відрізняти від реальних, справжніх підприємців, які наповнюють бюджет країни.

Країна перестане бути бідною, якщо швидко буде конфісковувати майно і всі статки цих паразитів.

Поки що цього, на жаль, немає. Скажімо, в Україні не конфісковано жодного палацу поплічників Януковича! Лише у Київській області таких маєтків – декілька десятків. І ніхто їх не зачіпає. Держава чомусь не продає з аукціону срібло-злато зі скринь колишніх тузів з оточення “двічі несудімого” Януковича.

Руки не доходять? Чи немає бажання? Скільки десятиліть ці коштовності, діаманти, золото будуть припадати пилом десь у камерах зберігання? Чекають на повернення хазяїв?

Та навіть срібло-злато, зброя, ікони, раритетні книги з картатих валіз Миколи Азарова, якщо усе це продати на аукціоні, може дуже стати в нагоді нашим лікарням, які страждають від безгрошів’я.

Але ж азаровське добро – недоторканне! Подивіться ось цей відеосюжет про сховок Азарова.

До теми згадаємо, що у 2018 році поліція вилучила в Азарова незвичну річ – “большую совковую лопату со встроєнним стілєтом для дєнєг” із жовтого металу.

Подібною “лопатою” і “асфальтують” нині дороги?

 

Леонід ФРОСЕВИЧ

 

 

 

 

 

 

Like

Леонід Фросевич

Головний редактор “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *