Посол України у Франції Омельченко зажадав вибачень від ведучих радіо RTL. Цинізм в Парижі зашкалює

У Франції, 15 травня в ефірі радіостанції  RTL ведучі цинічно сміялися з українців, які ведуть кровопролитну війну з величезною рашистською ордою. 

Зокрема пролунало, що “президент Зеленський був у Єлисейському палаці зі своїм шапіто”, тобто мандрівним цирком. Після цього французький комік Лоран Герра під веселу музику озвучив програму візиту українського лідера, обігравши його, начебто це оголошення циркового виступу.

Посол України у Франції Вадим Омельченко зажадав вибачень від радіостанції, назвавши цю витівку цинічною, нетактовною і не характерною для дружнього французького народу.

Однак вибачень від RTL станом на ранок 18 травня так і не було. Заможні, ситі й цинічні французькі радіоведучі та їхні гості ефіру не звикли вибачатися. Ще б пак! Вони ж, певно, вважають себе вищою расою. Подумаєш, якісь там українці… десь далеко-далеко воюють. Це ж не  Париж щодня атакують ракетами! І не в підвалах Марселя вороги катують французів.

Не грабують мешканців Бордо, не гвалтують жінок, дітей. Малеча не сидить в бомбосховищах. Матері, вдови не оплакують полеглих. Тому чому ж не сміятися зі страждань нешасних українців?! Весело.

Роблять шоу зі страшної трагедії великого європейського народу, культурної, високоосвіченої нації, яка упродовж століть зазнала великої кривди, колосальних страждань та руйнувань.

І сьогодні незламна Україна героїчно тримає фронт лютої борні з рашистами, який можна порівняти хіба що з Другою світовою війною!

Жодня армія країни Європи не змогла б втримати натиск московитських звірів. Пихата Франція впала б під російським чоботом, мабуть, точно за три дні. Про це не думають паризькі цинічні радіоведучі? Їхні дрібні мізки не здатні проаналізувати, визнавши, що хоробрі українські воїни (лицарі!) захищають в тому числі і їхню Францію?

Це вже не вперше у Франції демонструють подібну, ганебну, поведінку. Ведуть себе як покидьки, як москолота. Двоногі істоти без найменшого співчуття. Мерзотники.

Пригадую слова професора Петра Таланчука з інтерв’ю, яке записав з ним задовго до великої війни з московією:

“…Експрезидент Євросоюзу якось зауважив, що, мовляв, перед Україною років аж через десять і відчинять двері, – говорив Таланчук. -Так і хочеться сказати: шановні, ви забули, ким ви були колись і що було в Києві у ті часи?!

Радив би прочитати бодай листи доньки Ярослава Мудрого, яка звертається до батька із запитанням: тату, куди ти мене відправив?

Цей Париж так смердить, що до нього підійти не можна… Помешкання тут – похмурі, церкви – потворні, а звичаї – жахливі. Люди «справляли нужду» прямо на вулицю, в захисні рови, а дворяни – нерідко і за порогом кімнати.

Отож не дуже будь гоноровою, Європо. Так, минув час, змінилися люди, і сьогодні маємо сучасну Європу, в якої чимало такого, чому можна дійсно повчитися.

Водночас нам не потрібно мавпувати ні Європу, ні Америку. А ось усе цінне – брати на озброєння, відтворюючи тут, в Україні…”

Сьогодні ж францзьким радіоведучим треба сказати: від вас так смердить, що підійти не можна. Не будь гоноровим, Париж!

Леонід Фросевич

Професор Петро Таланчук: «Україну зрадили. І за це ніхто не відповів» (+відео)

Like

Леонід Фросевич

Головний редактор “Українського репортера”